Wąż wentylacyjny ze stali nierdzewnej to specjalne węże do kominków i innych specyficznych zastosowań. Węże wentylacyjne i przewody spalinowe mogą być dostępne na metr i na rolkę. Węże wentylacyjne w magazynie to poprawa bezpieczeństwa pracy pracowników oraz przechowywanych rzeczy.

Naturalnie nasuwa się, iż węże wentylacyjne to węże do wentylatorów. Często możemy jako zamiennik usłyszeć określenie „węże ssące”. Mastervent.pl posiada systemy wentylacyjne, instalacje do uzdatniania powietrza, okapy i osuszacze powietrza. Sklep specjalizuje się w wielu rodzajach węży, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nabędziesz wąż gumowy, aluminiowy lub plastikowy w magazynie do odpowiedniej wentylacji.

Wiele węży wentylacyjnych ma aluminiowe wykończenie. Rozglądając się wśród różnorodnych produktów specjalistycznych, w ofercie znajdziesz również specjalne węże wentylacyjne z aluminium. W razie potrzeby, otrzymasz także węże z laminatu aluminiowego izolowane termicznie i akustycznie. Te elastyczne węże wentylacyjne są dostępne w wersjach od 100 do 315 mm. Dobrej jakości produktem jest również nieizolowany, elastyczny wąż laminowany w różnych typach z PVC, aluminium i poliestru. Są one dostępne w wielu rozmiarach. Mastervent.pl posiada izolowane lub nieizolowane elastyczne węże spustowe z tworzywa sztucznego w różnych średnicach. Są to węże ze stali nierdzewnej – lepiej znane pod nazwą rury spalinowej. Znajdziesz również węże wentylacyjne i przewody spalinowe na metr. Do wszystkich urządzeń należy wybrać odpowiednie przewody. Węże wentylacyjne proponowane są w wielu wzorach. Dodatkowym atutem sklepu jest fakt, iż znajdziesz w ich asortymencie również złącza do węża PCV. Możesz używać węży do napowietrzania i wentylacji oraz do ekstrakcji.